Konírna 2008Kdy: 8.-10.2.

Kde: Vratkov (u Sedlec Prčice)  mapa   popis cesty

Podmínky: ubytování na statku (penzionu) ve vlastním spacáku, k dispozici je vybavená kuchyň, sociální zařízení, společenská místnost. Stravování z vlastních zásob, obchod v blízkosti není, hospůdka (2km) jen s utopencema a hermelínem.

Program:
Budeme mít pronajmutou jízdárnu na trénink frisbee, ultimate,...
V plánu je výlet do okolí - menhiry a obětní kámen..., možná je i jízda na koni, oslu, lamě, běžkách...smajlik.gif, 0 kB

info_konirna2008.jpg, 0 kB Za kolik:
500,- záloha (2x ubytování ve vlastním spacáku + 1pes )

č.ú.: 102816756/0300 variabilní symbol 22008

ostatní na místě:
100,- každý další pes
  50,- pronájem jízdárny
100,- povlečení

V případě dotazů volejte nebo pište (yva): 604 342 354   info@czechblack.com


Před rokem - konírna 2007:
foto sobota
foto neděle
článek od Jany s Airin

Popis cesty:

Votice - Sedlec-Prčice - pak směr Milevsko, do kterého ale nedojedete, protože asi po 12km je doprava odbočka na Veletín (1km), zde odbočit a ve Veletíně na náměstíčku vypadá, že cesta končí. Ale nekončí. Zahnete ostrou zatáčkou doleva kolem hospůdky Za pecí, pak pořád rovně do kopce klikatou cestou lesem, nikam neodbočovat, s kopečka mezi pastvinami až do vesničky Vratkov. Tady na křižovatce do leva a asi po 200m jste u statku - vlevo vedle cesty je malé parkoviště, vpravo bílá budova - jízdárna a statek.

Poku by bylo moc sněhu a náledí: směr Milevsko zůstává, ale neodbočujte na Veletín, jeďte dál a asi po 1km je odbočka také doprava (myslím, že je tam ukazatel Březí nebo Vratkov). Projedete lesem stále rovně (neodbočovat nikde doleva)s kopce dolu, dokud nedojedete na křižovatku ve tvaru T. Teprve zde odbočte doleva a dále s kopečka mezi pastvinami až do vesničky Vratkov. Tady na křižovatce do leva a asi po 200m jste u statku - vlevo vedle cesty je malé parkoviště, vpravo bílá budova - jízdárna a statek.

Pokud byste bloudili, ptejte se na Horákovi (všichni v okolí je znají) nebo volejte: 604 342 354 (yva) smajlik.gif, 0 kB